Luana Vjollca vjen me Website personal (Foto)

Luana Vjollca vjen me Website personal (Foto)

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca vjen me disa risi.

Nga sot ajo do të ketë website personal të saj nga ku do të postoj projektet e saj të reja dhe gjithçka tjetër rreth saj.


Luana pas pushimeve duket se u është kthyer punëve dhe përditshmërisë së saj.


    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.