Erdhi superklipi “Jump Jump” nga Lil G dhe Darja

Erdhi superklipi “Jump Jump” nga Lil G dhe Darja

Sapo është publikuar klipi i shumëpritur nga çifti simpatik i këngëtarëve LIL G dhe Darja. Ata kishin njoftuar që pas realizimit të xhirimeve që klipi shumë shpejt do vinte për publikun dhe e mbajtën fjalën, dhe sapo u publikua premiera e “Jump Jump”. Me muzikë të vetë këngëtares Darja, tekst të LiL G, masterizim të boja Records dhe klip nga Max Production, “Jump Jump” pritet të kapërcejë të gjitha pritshmëritë. Shijojeni klipin më poshtë…!
&app=desktop

    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.