ALORES – Don Zhuani Shqiptar tani në lidhje me Velinen e Fiks fare FOTO-VIDEO

ALORES – Don Zhuani Shqiptar tani në lidhje me Velinen e Fiks fare FOTO-VIDEO

Në publik është bërë shumë i njohur, sidomos për stilin e jeteses. Stil ky që endrrohet nga qdo i ri. Makina, pushime e femra seksi rreth vetës.
Pak jave më parë beri jehon mediatike dhe publikimi i fotove gjate mardhenjeve seksual lajme këto që aceruan këngëtarin dhe e detyruan ti drejtohet gjykates për padi kunder portaleve. Së fundi ajo që ka tërhequr të gjithë janë fotot e Alores me velinen super seksi të Fiks Fare Sonja Cemeri. I kontaktuar nga ne Alores demantoi lajmin mirpo fotot dhe komentet që shkëmbejn dyshja në mes vete lën të kuptohet që këta janë qifti më i ri në estrad.

    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.