“Mbylli sytë”, Blero dhe Albulena Ukaj së shpejti me baladë dashurie (Foto/Video)

“Mbylli sytë”, Blero dhe Albulena Ukaj së shpejti me baladë dashurie (Foto/Video)

Një tjetër bashkëpunim interesant do të vijë brenda pak javësh në estradë.

Bëhet fjalë për këngëtarët Blero dhe Albulena Ukaj, të cilët kanë përfunduar punën për këngën e tyre më të re, të titulluar “Mbylli sytë” Dyshja për Telegrafin kanë zbuluar se kënga e re do të jetë baladë ritmike, e cila trajton temën e dashurisë. Kënga është punuar nga Prygo, në studion e këngëtarit Blero, i cili njëherit ka shkruar edhe vargjet e tekstit.Telegrafi ka siguruar disa imazhe ekskluzive nga prapaskenat e xhirimeve, në të cilin dyshja do të shfaqen mjaft me stil. Projekti “Mbylli sytë”, do të jetë i gatshëm për publikut brenda pak javëve.


    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.